Getuigen gezocht bedreiging vuurwapen Franselaan

Normal zijkant politieauto met logo

Dinsdagavond rond twaalf uur kwam bij de meldkamer een melding binnen dat er zou zijn geschoten in de buurt van de Franselaan.

Een man bleek zijn auto uit te zijn gevlucht nadat een onbekende man bij hem was ingestapt en hem bedreigde met een pistool. Tijdens de worsteling die daarna ontstond, ging het wapen af. De eigenaar van de auto sloeg op de vlucht en durfde niet meer terug naar zijn auto. De auto werd verlaten teruggevonden op de Prof. Poelslaan. 

De politie doet onderzoek naar deze zaak en wil graag spreken met getuigen. Heeft u die avond iets verdachts gezien op of in de omgeving van de Prof. Poelslaan meld dit dan via de Opsporings Tiplijn: 0800-6070. Anoniem melden kan via: Meld Misdaad Anoniem: 0800-7000. 

Adverteren op Rotterdam-Actueel.nl vanaf €3,75 per maand

Adverteren in de regio moet toegankelijk zijn voor bedrijven uit de regio, op Rotterdam-Actueel.nl en onze partnerwebsites kunt u adverteren voor een kopje koffie per maand.
Meer informatie

Rotterdam
17:13

18° C

Lichtbewolkt

3.6 km/h

71%

Blijf op de hoogte
Meld je aan voor de nieuwsbrief