Politie Rotterdam houdt automobilist na melding bedreiging aan

Normal aanhouding boeien007
Afbeelding: Politie

Agenten van de Rotterdamse politie hebben op 26 september op een afrit van A20 een 49-jarige automobilist uit Nijmegen aangehouden.

Deze man zou even daarvoor op de A13 bij Rotterdam bij een verkeersruzie een andere automobilist hebben bedreigd. Kennelijk ging het slachtoffer in de ogen van de verdachte niet snel genoeg opzij, wat werd beloond met het laten zien van een vuurwapen.

Onder invloed

De politie werd gealarmeerd en op de afrit Moordrecht van de A20 kon de man met een zogenaamde ‘benaderingstechniek gevaarlijke verdachten’ gearresteerd worden. Bij hem werd geen vuurwapen gevonden. Wel constateerden de agenten dat de verdachte onder invloed van drugs  reed en geen rijbewijs had. De man is naar Rotterdam overgebracht en zijn auto is in beslaggenomen..

Adverteren op Rotterdam-Actueel.nl vanaf €3,75 per maand

Adverteren in de regio moet toegankelijk zijn voor bedrijven uit de regio, op Rotterdam-Actueel.nl en onze partnerwebsites kunt u adverteren voor een kopje koffie per maand.
Meer informatie

Rotterdam
21:28

18° C

Lichtbewolkt

3.6 km/h

71%

Blijf op de hoogte
Meld je aan voor de nieuwsbrief